WYPEŁNIACZE CELOSOME

Soft

Mid

Strong

Implant

Aqua

Celosome wypełniacze

Seria Celosome przeznaczona jest do zabiegów  w obrębie twarzy i mających na celu odmłodzenie skóry. Preparaty zapewniają doskonałą satysfakcję i bezpieczeństwo oraz zapewniają widocznie młodszą i zdrowszą skórę. 

O NAS

Celosome to linia wypełniaczy, zawierająca kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, opracowany specjalnie pod kątem satysfakcji i zadowolenia zarówno lekarzy medycyny estetycznej jak i klienta.

‘’ExoCoBio’’ dla Twojego Zdrowia i Przyszłości

WIZJA

Pierwsza i wiodąca firma kosmeceutyczna oparta na Exosomach Exosome Cosmeuticals & Biopharmaceuticals

MISJA

Dostarczanie innowacyjnych produktów biotechnologicznych pochodzących z exosomów oraz tworzenie techologii zawierającej exosomy

PRZEDSIĘBIORSTWO

  • Kosmoceutyki
  • Urządzenia kosmetyczne
  • Biofarmaceutyki

SERIA PRODUKTÓW CELOSOME CHARAKTERYZUJĄ SIĘ:

Wielokierunkowa membrana mająca właściwości całkowitego usuwania BDDE, jonów metali i innych niepożądanych substancji

8-fazową funkcjonalną technologią

Właściwości dejonizujące i ultra-czysty system wodny minimalizujący zanieczyszczenia i endotoksyny

Technologia sieciowania HENM mająca na celu długotrwałość i optymalizację lepkosprężystości.

PRODUKTY CELOSOME ZAPEWNIAJĄ:

  • Zminimalizowany obrzęk i reakcje alergiczne skóry po przeprowadzonym zabiegu.
  • Naturalny efekt objętościowy, utrzymujący się.
  • Satysfakcja i bezpieczeństwo
  • Natychmiastowy i widoczny efekt

Celosome to linia wypełniaczy, zawierająca usieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Opracowany został specjalnie pod kątem zadowolenia klienta.

CELOSOME ™ z lidokainą jest wypełniaczem 100% usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego zawierającego 0,3% lidokainy.

EFEKT DZIAŁANIA EXOSOMÓW

ZMIANA KSZTAŁTU ŻELU CELOSOME

LINIA PRODUKTÓW

CELOSOME SOFT

Celesome Soft jest sterylnym, biodegradowalnym, wiskoelastycznym, klarownym, przezroczystym, izotonicznym żelem do wstrzykiwania, pochodzenia niezwierzęcego.  Jest wypełniaczem, który działa poprzez zwiększanie objętości tkanki, czego efektem jest przywrócenie konturów twarzy do pożądanego stopnia korekcji. Nadawanie objętości oraz działanie liftingujące wynikają ze zdolności usieciowanego kwasu hialuronowego do wiązania wody.

CELOSOME MID

Celesome MID jest żelem polimerowym o bardzo wysokiej biokompatybilności usieciowania o dużej gęstości i elastyczności umożliwiającą jego powolne wchłanianie się do tkanek. Jest bezpieczny dla pacjentów, ponieważ nie zawiera endotoksyn i resztek czynnika BDDE. 

Jest wypełniaczem plastycznym, został stworzony z myślą o pacjentach, którzy pragną naturalnej korekcji wolumetrycznej, jest to filler stosowany do wypełnienia i korekcji oraz głębokiej odbudowy objętości tkanki. 

CELOSOME STRONG

Celesome Strong jest sterylnym, biodegradowalnym, wiskoelastycznym, klarownym, przezroczystym, izotonicznym żelem do wstrzykiwania, pochodzenia niezwierzęcego. Celesome Strong składa się z wysokousieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem lidokainy.

Jest wypełniaczem  plastycznym o  wysokiej lepkosprężystości, został stworzony z myślą o pacjentach, którzy pragną naturalnej korekcji wolumetrycznej

CELOSOME IMPLANT

Celesome Implant składa się z wysokousieciowanego kwasu hialuronowego z dodatkiem lidokainy. Jest bezpieczny dla pacjentów ponieważ  nie zawiera endotoksyn i resztek czynnika BDDE. 

Dzięki swojej plastyczności Celesome Implant pozwala na stosowanie najbardziej wysublimowanych technik iniekcji, przy jednoczesnym okresie utrzymywania się w tkankach nawet 24 miesiące. 

CELOSOME AQUA

Celesome Aqua służy do poprawy nawilżenia i rewitalizacji skóry, stymulacji produkcji kolagenu. Stosowany do  poprawiania nawilżenia i elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu i grzbietu dłoni poprzez iniekcję w połączenie  naskórka i skóry właściwej.

Jest wstrzykiwany w połączenie naskórka i skóry właściwej techniką mikropęcherzykową lub powierzchniową warstwę skóry właściwej techniką wielokrotnych wkłuć, efektem czego jest przywracanie nawilżenia i zwiększenie elastyczności skóry.

EXOMAGE

maska exomage
Odtwórz wideo

Pierwszy na świecie system komórek jonowych exosome ! Skuteczny w przeciwdziałaniu starzeniu i przeciwzapalnym

EXOMAGE ma niespotykane funkcje przeciwstarzeniowe, przeciwzapalne i nawilżające, poprawiające elastyczność skóry. Co więcej, struktura skóry i jej koloryt  stają się znacznie jaśniejsze.

  • Exosome ™ stworzone do fundamentalnej odbudowy i odmłodzenia skóry. Są to bioaktywne składniki następnego pokolenia.
  • Dołączono dodatkowe 50 składników najwyższej jakości aby maksymalnie wzmocnić działanie przeciwstarzeniowe.